Drukuj

W Krotoszynie, przy ulicy Dworcowej, powstaje drugi wielorodzinny budynek mieszkalny. Znakomita lokalizacja niedaleko centrum, w pobliżu dworca PKP, PKS, urzędu pocztowego, szkół średnich oraz targowiska miejskiego, a jednoczenie  w otoczeniu  parku porośniętego starodrzewem, to oaza ciszy i spokoju dla poszukujących swojego miejsca.

W budynku przewidziano dwie klatki schodowe z  40 mieszkaniami, o metrażu od 35 do 76 m2. Lokale, które dla Państwa zaprojektowaliśmy, składają się z 2 lub 3 pokoi z aneksem kuchennym, bądź z 2 lub z 3 pokoi z oddzielną kuchnią. W zależności od potrzeby każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. 

Budynek zostanie wyposażony w windy osobowe. Każde mieszkanie będzie posiadało przyległy balkon, a lokale zlokalizowane na parterze - sporych rozmiarów tarasy. W przyziemiu przewidzieliśmy pomieszczenie rowerowni oraz schowki lokatorskie. Ponadto zaplanowaliśmy również halę garażową z 20 miejscami postojowymi.

STANDARD WYKOŃCZENIA

Lokale będą wykończone do stanu deweloperskiego z:

Dodatkowo, w trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców, deweloper wybuduje system monitoringu zewnętrznego głównych ciągów komunikacyjnych.

Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany. Wykonane zostaną drogi dojazdowe do budynku, parkingi i chodniki, plac zabaw dla najmłodszych oraz plac śmietnika.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań oraz do kontaktu telefonicznego.

Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji w Punkcie Sprzedaż Mieszkań, w Krotoszynie przy placu budowy, w każdą środę, w godz. 12.00-16.00.