Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

W Krotoszynie, przy ulicy Dworcowej, powstaje drugi wielorodzinny budynek mieszkalny. Znakomita lokalizacja niedaleko centrum, w pobliżu dworca PKP, PKS, urzędu pocztowego, szkół średnich oraz targowiska miejskiego, a jednoczenie  w otoczeniu  parku porośniętego starodrzewem, to oaza ciszy i spokoju dla poszukujących swojego miejsca.

W budynku przewidziano dwie klatki schodowe z  40 mieszkaniami, o metrażu od 35 do 76 m2. Lokale, które dla Państwa zaprojektowaliśmy, składają się z 2 lub 3 pokoi z aneksem kuchennym, bądź z 2 lub z 3 pokoi z oddzielną kuchnią. W zależności od potrzeby każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. 

Budynek zostanie wyposażony w windy osobowe. Każde mieszkanie będzie posiadało przyległy balkon, a lokale zlokalizowane na parterze - sporych rozmiarów tarasy. W przyziemiu przewidzieliśmy pomieszczenie rowerowni oraz schowki lokatorskie. Ponadto zaplanowaliśmy również halę garażową z 20 miejscami postojowymi.

STANDARD WYKOŃCZENIA

Lokale będą wykończone do stanu deweloperskiego z:

  • wytynkowanymi i wybiałkowanymi ścianami oraz podłożami betonowymi posadzek, przygotowanymi pod ułożenie warstwy ścieralnej (paneli, płytek itp.)
  • instalacjami sanitarnymi, wodociągowymi, elektrycznymi, gazową, centralnego ogrzewania z piecem dwufunkcyjnym,
  • zamontowane drzwi wejściowe do lokalu (stolarka wewnętrzna w zakresie kupującego),
  • włączniki i gniazda, wypusty oświetleniowe bez montażu lamp,
  • instalacje niskoprądowe (Tv naziemna, satelitarna, kablowa i internetowa)
  • Ponadto w budynku zostanie zamontowana instalacja wideodomofonowa, przy czym w wiatrołapie znajdzie się urządzenie z kamerą, natomiast w mieszkaniach zamontowany zostanie unifon (zakup osprzętu dostosowanego do odbioru obrazu z wideofonu leży w gestii Nabywcy). 

Dodatkowo, w trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców, deweloper wybuduje system monitoringu zewnętrznego głównych ciągów komunikacyjnych.

Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany. Wykonane zostaną drogi dojazdowe do budynku, parkingi i chodniki, plac zabaw dla najmłodszych oraz plac śmietnika.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań oraz do kontaktu telefonicznego.

Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji w Punkcie Sprzedaż Mieszkań, w Krotoszynie przy placu budowy, w każdą środę, w godz. 12.00-16.00.