Drukuj

Nowy blok przy Dworcowej 4 został już zamieszkany przez część szczęśliwych nabywców. Wszystkie mieszkania zostały sprzedane i aktualnie czekają aż zostaną w pełni urządzone przez Klientów.
Znakomita lokalizacja niedaleko centrum, w pobliżu dworca PKP, PKS, urzędu pocztowego, szkół średnich oraz targowiska miejskiego, a jednoczenie w otoczeniu parku porośniętego starodrzewem, to oaza ciszy i spokoju dla poszukujących swojego miejsca.
Prosta bryła w charakterystycznych kolorach nadaje nowoczesności architekturze budowli.
W budynku są dwie klatki schodowe z 39 mieszkaniami o metrażu od 36 do 58 m2. Lokale, które zostały oddane składały się z 2 lub 3 pokoi z aneksem kuchennym, bądź z 2 lub 3 pokoi z oddzielną kuchnią. W zależności od potrzeby każdy znalazł w naszej ofercie coś dla siebie.
Budynek jest wyposażony w windy osobowe. Każde mieszkanie będzie posiadało przyległy balkon, a lokale zlokalizowane na parterze - sporych rozmiarów tarasy.
W przyziemiu zlokalizowane jest pomieszczenie rowerowni oraz schowki lokatorskie.
 Ponadto zaplanowaliśmy również halę garażową z 19 miejscami postojowymi.

Wolne lokale w bloku przy ul. Dworcowej 2 

STANDARD WYKOŃCZENIA
Lokale zostały oddane w standardzie deweloperskim:
∙ wytynkowanymi i wybiałkowanymi ścianami oraz podłożami betonowymi posadzek przygotowanymi pod ułożenie warstwy ścieralnej (paneli, płytek itp.)
∙ instalacjami sanitarnymi, wodociągowymi, elektrycznymi, gazową, centralnego ogrzewania z piecem dwufunkcyjnym,
∙ zamontowane drzwi wejściowe do lokalu (stolarka wewnętrzna w zakresie kupującego),
∙ włączniki i gniazda, wypusty oświetleniowe bez montażu lamp
∙ instalacje niskoprądowe (Tv naziemna, satelitarna, kablowa i internetowa)
∙ Ponadto w budynku zostanie zamontowana instalacja wideodomofonowa przy czym w wiatrołapie znajdzie się urządzenie z kamerą natomiast w mieszkaniach zamontowany zostanie unifon (zakup osprzętu dostosowanego do odbioru obrazu z wideofonu leży w gestii Nabywcy).
Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców deweloper wybudował system monitoringu zewnętrznego głównych ciągów komunikacyjnych.
Teren wokół budynku został zagospodarowany. Wykonane zostały drogi dojazdowe do budynku, parkingi i chodniki oraz plac śmietnika.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań oraz do kontaktu telefonicznego.
Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przed wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 605 380 840.