Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nowy blok przy Dworcowej 4 został już zamieszkany przez część szczęśliwych nabywców. Wszystkie mieszkania zostały sprzedane i aktualnie czekają aż zostaną w pełni urządzone przez Klientów.
Znakomita lokalizacja niedaleko centrum, w pobliżu dworca PKP, PKS, urzędu pocztowego, szkół średnich oraz targowiska miejskiego, a jednoczenie w otoczeniu parku porośniętego starodrzewem, to oaza ciszy i spokoju dla poszukujących swojego miejsca.
Prosta bryła w charakterystycznych kolorach nadaje nowoczesności architekturze budowli.
W budynku są dwie klatki schodowe z 39 mieszkaniami o metrażu od 36 do 58 m2. Lokale, które zostały oddane składały się z 2 lub 3 pokoi z aneksem kuchennym, bądź z 2 lub 3 pokoi z oddzielną kuchnią. W zależności od potrzeby każdy znalazł w naszej ofercie coś dla siebie.
Budynek jest wyposażony w windy osobowe. Każde mieszkanie będzie posiadało przyległy balkon, a lokale zlokalizowane na parterze - sporych rozmiarów tarasy.
W przyziemiu zlokalizowane jest pomieszczenie rowerowni oraz schowki lokatorskie.
 Ponadto zaplanowaliśmy również halę garażową z 19 miejscami postojowymi.

Wolne lokale w bloku przy ul. Dworcowej 2 

STANDARD WYKOŃCZENIA
Lokale zostały oddane w standardzie deweloperskim:
∙ wytynkowanymi i wybiałkowanymi ścianami oraz podłożami betonowymi posadzek przygotowanymi pod ułożenie warstwy ścieralnej (paneli, płytek itp.)
∙ instalacjami sanitarnymi, wodociągowymi, elektrycznymi, gazową, centralnego ogrzewania z piecem dwufunkcyjnym,
∙ zamontowane drzwi wejściowe do lokalu (stolarka wewnętrzna w zakresie kupującego),
∙ włączniki i gniazda, wypusty oświetleniowe bez montażu lamp
∙ instalacje niskoprądowe (Tv naziemna, satelitarna, kablowa i internetowa)
∙ Ponadto w budynku zostanie zamontowana instalacja wideodomofonowa przy czym w wiatrołapie znajdzie się urządzenie z kamerą natomiast w mieszkaniach zamontowany zostanie unifon (zakup osprzętu dostosowanego do odbioru obrazu z wideofonu leży w gestii Nabywcy).
Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców deweloper wybudował system monitoringu zewnętrznego głównych ciągów komunikacyjnych.
Teren wokół budynku został zagospodarowany. Wykonane zostały drogi dojazdowe do budynku, parkingi i chodniki oraz plac śmietnika.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań oraz do kontaktu telefonicznego.
Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przed wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 605 380 840.